Pytania

Jak działa preparat IQacai?

IQacai to unikalny suplement diety, łączący w swoim składzie kompozycję wysokiej jakości owoców Acai. Skład tabletek IQacai jest oparty o najskuteczniejszą odmianę jagód Acai, które dojrzewają w lasach deszczowych północnej Amazonii. Dzięki temu uzyskasz najwyższą efektywność swojej kuracji. Preparat jest szczególnie polecany dla osób odchudzających się, skutecznie przyspieszając metabolizm . Tabletki IQacai posiadają zestaw w 100 % odpowiadający najwyższej dopuszczalnej dawce dziennego zapotrzebowania na poszczególne składniki preparatu.

Ile tabletek jest w jednym opakowaniu IQacai?

W jednym opakowaniu znajduje się 60 tabletek.

Jak stosować tabletki IQacai?

Należy przyjmować 2 tabletki dziennie, popijając szklanką wody.

Czy tabletki IQacai są bezpieczne?

Jedyną substancją aktywną w preparacie jest naturalny wyciąg z acai. Doskonała przyswajalność tabletek , to zasługa naturalnego składu bez dodatku chemii i sztucznych barwników.Nie zaleca się jednak przyjmowania preparatu kobietom w ciąży, karmiącym oraz osobom niepełnoletnim. Nie stosuj go również przy nadwrażliwości na jakikolwiek jego składnik.

Gdzie mogę kupić IQacai?

Nasze preparaty dostępne są na oficjalnych stronach producenta, sklepach internetowych oraz innych oficjalnych dystrybutorów. Oryginalne tabletki IQacai posiadają na opakowaniu hologram wraz z unikalnym numerem seryjnym.

Jak długo należy oczekiwać na przesyłkę?

Preparat dostarczamy w przeciągu 2 dni roboczych. Mogą być Państwo spokojni o swoje zamówienie. Towar jest bowiem w pełni ubezpieczony. Koszty ubezpieczenia oraz wysyłki pokrywa nasza firma. W przypadku zamówień poza teren Polski, paczki doręczane są w ciągu 5 dni roboczych

Ile kosztuje przesyłka?

0 zł. Przesyłka jest bezpłatna. Dodatkowo paczka jest ubezpieczona na nasz koszt.

Czy przesyłka jest dyskretna?

Jak najbardziej tak! Uniwersalne pudełko pocztowe bez informacji dotyczących znajdującego się wewnątrz produktu, gwarantuje, że nikt nie domyśli się jej zawartości.

Copyright 2016 IQacai

IQacai jest suplementem diety.
Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Nie należy spożywać w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.